Що ми пропонуємо?

Реставрація

Реставрація (лат. restavratio - відновлення) - процес відновлення, повернення первісного технічного стану та вигляду компоненту, що реставрується. Основна мета реставрації - відновити функціональність та усунути дефекти, отримані в результаті експлуатації.
Реставрація вузлів зчеплення – це процес відновлення, який забезпечує високу якість функціональності вузлів зчеплення, які, в свою чергу, відповідають технічним вимогам первісного стану запчастини від заводу-виробника.
В процесі реставрації виконуються наступні роботи:
- диски зчеплення: заміна демпферних пружин, заміна фрикційних накладок, усунення надлишкових зазорів та інших дефектів за допомогою застосування високотехнологічного обладнання для наплавки металу та заміни частин, які не підлягають відновленню.
- корзини зчеплення: проводиться планування та вирівнювання робочої частини нажимної плити (при необхідності її заміна), регулювання зазорів вижимних лапок з розрахунку на зміну товщини нажимної плити, відновлення або заміна центральної пружини.
- маховики: проводиться планування, вирівнювання робочої частини та балансування.

Для реставрації використовуються складові німецького та італійського виробництва Luk, Raybestos, Sachs, Valeо.
Після реставрації відновлені запчастини проходять перевірку відповідності технічного стану та функціональності на спеціалізованих стендах.

Запчастини

На сьогодні компанія «Венд» пропонує нові та вживані запчастини провідних фірм-виробників (SACHS, LuK, Valeo, SKF, Knorr-Bremse, Eurorikambi, KAWE, Febi, Konsberg та інших) для вузлів зчеплення та коробок передач всіх типів вантажівок та автобусів.
У нас Ви знайдете:
- Комплекти зчеплення - диски зчеплення, корзини зчеплення, маховики, вижимні підшипники, підшипники маховика;
- Система управління зчепленням - головні циліндри, робочі циліндри;
- Запчастини для КП - синхрони, шестерні, вали, сальники.
Наша компанія завжди буде рада надати Вам професійну консультацію та допомогти у пошуку та замовленні необхідних запчастин!

Виготовлення дисків зчеплення

Завдяки накопиченому досвіду з реставрації та ремонту дисків та корзин зчеплення наша компанія почала виробництво власних дисків зчеплення.
При виготовленні дисків зчеплення ми використовуємо високоякісні комплектуючі з Німеччини, Італії та Великобританії.
Диски, які випускає наше підприємство, підходять для таких автобусів, як «БОГДАН» та «ЕТАЛОН».
Багаторічний досвід експлуатації наших дисків показав їх високу надійність, довговічність, а також економічну доцільність їх використання.

СТО

На нашому підприємстві функціонує станція технічного обслуговування, обладнана всім необхідним інструментом для кваліфікованого ремонту вантажних автомобілів (європейського та вітчизняного виробництва), автобусів, будівельної та сільськогосподарської техніки будь-яких марок.
Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг з ремонту та реставрації системи зчеплення, а також ремонту компресора та коробки передач:
-Діагностика і встановлення причин поломки або неправильної роботи зчеплення;
-Кваліфіковане зняття та встановлення коробки передач;
-Реставрація та заміна всіх пошкоджених частин системи зчеплення: пружин, центральних пружин, фрикційних накладок, ступиць, нажимних плит та інших комплектуючих;
-Повне відновлення якості роботи зчеплення та стандартів заводу-виробника;
-Підбір запчастин та замовлення запчастин за найнижчими цінами.
Кваліфіковані працівники автосервісу компанії «Венд» завжди раді відповісти на всі Ваші запитання та надати професійну консультацію у сфері реставрації, заміни вузлів зчеплення, а також ремонту коробок передач.