Ремонт корзин зчеплення

Реставрація корзин зчеплення

Комплексний ремонт корзин зчеплення

Безкоштовна консультація

Ремонт корзини зчеплення

Якщо не зробити ремонт корзини зчеплення, то це не дасть Вам можливість їздити на транспорті, або в кращому випадку буде просто видавати специфічний звук, але якщо ви його почули то відразу відправляйтеся на сто, що б провести ремонт корзини зчеплення, заміну павука, підшипника або іншої деталі що там зламалася.

Наша компанія надає послуги з  ремонту корзини зчеплення. Вартість відповідає якості і цінам матеріалів. Тут ви отримаєте якісний ремонт і Вас влаштує ціна.

Так що у нас –  ремонт корзини зчеплення та ціна відповідає якості нашого сервісу. Ви отримаєте гарний сервіс, і зможете спокійно далі їздити.

Зношення корзини зчеплення

Зношений функціональний матеріал на диску зчеплення. В результаті такої поломки не відбувається затискання диску між корзиною та маховиком.

Поломки корзини зчеплення

Ламається вижимний підшипник зчеплення. У такій ситуації ламаються пелюстки корзини зчеплення і при його витисканні відбувається характерний шум.

Ремонт та Реставрація корзини зчеплення

МИ ЗАЙМАЄМОСЯ ПОВНОЮ РЕСТАВРАЦІЄЮ КОРЗИН ЗЧЕПЛЕННЯ БУДЬ ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ,

Наша компанія здійснює ремонт корзини зчеплення всіх типів і моделей авто як вітчизняного так і іноземного виробництва Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг з ремонту та реставрації корзини зчеплення.

Пошкодження корпусу маховика

Пошкодження демфера

Численна корозія

Втрата накладок

Розбалансування

Зношення накладок

Зношення поверхні тертя

Пошкодження пелюсток