Ремонт та реставрація дисків зчеплення

Реставрація дисків зчеплення

Комплексний ремонт дисків зчеплення

Безкоштовна консультація

Широкий спектр послуг з ремонту-реставрації дисків зчеплення

З нами працюють виключно кращі фахівці, які допоможуть вам вирішити будь-яку проблему з вашим автомобілем. Звертаючись до компанії ТОВ «ВЕНД» за ремонтом дисків зчеплення, ви отримуєте не тільки докладну консультацію, а й якісно виконану роботу в максимально короткі терміни. Вартість ремонту диска зчеплення буде залежати не тільки від складності поломки, але і від марки вашого автомобіля.

 

Якщо у Вас є автомобіль, незабаром Вам знадобитися ремонт дисків зчеплення.
Реставрація дисків зчеплення не примушує себе довго чекати. Проїхавши 20 і більше тис. кілометрів, не полінуйтеся зайнятися регулюванням дисків зчеплення. Адже ніщо не вічне і система зчеплення автомобіля теж може виходити з ладу.

Прийняти до уваги також варто поштовхи і шум при спрацьовуванні зчеплення, його вібрації, ривки, пробуксовки. Вони вказують на наявність несправностей. Якщо відбулося посилене натискання на педаль зчеплення, слід очікувати знос вижимного підшипника або ж в мастильних канавах закінчилося мастило. Ремонт, заміна дисків зчеплення відбуваються в разі неспрацьовування системи управління зчеплення. Деформація натискних пружин, так званих “пелюсток” часто є причиною поломки. Щоб виправити роботу системи управління зчеплення, незнаючому автолюбителю варто звернутися до майстрів. Але, якщо Ви самі з руками і необхідним інструментом та знаннями, котрі вже багато років мають наші кваліфіковані спеціалісти, то Ви би не шукали де можна зробити ремонт, заміну чи реставрацію дисків зчеплення.

Ремонт та реставрація дисків зчеплення

Заміна демферних пружин, усунення надлишкових зазорів, люфтів і вироблення поверхонь високотехнологічними методами із застосуванням наплавки металу, заміна частин які не підлягають відновленню, заміна фрикційних накладок, фарбування та інші передбачені регламентом роботи.

Ремонт корзини зчеплення

Регулювання зазорів вижимних лапок з розрахунку на зміну товщини нажимної плити після шліфування, шліфування нажимної плити (при необхідності повна заміна), відновлення або заміна нажимного сонечка (діафрагмальної пружини).

Ремонт маховиків

Відбувається повне розбирання маховика, дефектування, усунення вироблення в місцях тертя, виготовлення нових деталей які вимагають заміни, зворотна зборка, балансування, шліфування нажимної плити

Ремонт двохмасових маховиків

Передбачає комплексний розбір механізму і заміну ввсіх пошкоджених елементів.

Пошкодження корпусу маховика

Пошкодження демфера

Численна корозія

Втрата накладок

Розбалансування

Зношення накладок

Зношення поверхні тертя

Пошкодження пелюсток