Запчастини для зчеплення

Маховики

Наша компанія надає великий вибір маховиків зчеплення. Ви завжди зможете проконсультуватись з приводу який маховик обрати чи як купити маховик.

Диски зчеплення

Ми виготовляємо та поставляємо диски зчеплення в Україну. Купити диск зчеплення на нашому сайти можно за допомогою форми консультації чи подзвонивши на одни з наших номерів. Величезний вибір дисків зчеплення.

Корзини зчеплення

На нашому сайті Ви можете замовити потрібну модель корзини зчеплення. Наша компанія надає величезний вибір корзин зчеплення.

Двохмассові маховики

Крім простих маховиків, ми надаємо величезний вибір двохмассових маховиків. Наші спеціалісти зможуть підібрати потрібну модель двохмассового маховика. Дзвоніть.

Запчастини

На нашому підприємстві крім станції технічного обслуговування та виробництва дисків зчеплення. Функціонує магазин запчастин для вантажних автомобілів (європейського та вітчизняного виробництва), автобусів, будівельної, сільськогосподарської техніки будь-яких марок та військової техніки.

Кваліфіковані спеціалісти з лекістью подберуть подрібну запчастину на Ваш запит. Якщо Ваш транспортний засіб потребує негайного встановлення будь якої запчастини то наші спеціалісти з радістью встановлять її.

Окрім покупки запчастин Ви можете провести діагностику Вашого транспортного засобу на нашій станції СТО.

Ремонт, реставрація та заміна дисків зчеплення

Ремонт та реставрація маховиків зчеплення.

Ремонт та реставрація корзин зчеплення.

Ремонт та реставрація двохмасового маховика.